Shadow

Absolutny hit WOŚP w Czerniejewie

Unikatowe okulary zaprojektowane przez Jurka Owsiaka, to jedna z głównych atrakcji finału WOŚP w Czerniejewie. Licytacja dwuetapowa – on-line oraz przy hali widowiskowo-sportowej w Czerniejewie ok. godziny 16.30. Szczegóły na FB.
 Okulary posiadają certyfikat z podpisem szefa WOŚP. Chronione specjalnie wykonanym, przepięknym futerałem i specjalnie przygotowanym flanelowym woreczkiem z logotypem oraz dedykowaną ściereczką. Szkła „zerówki” – każdy może je wymienić na swoje. – Wierna kopia moich okularów od firmy New Vision Optica! Używam ich przez cały rok bardzo intensywnie, mają bardzo dobrą jakość – podkreślił Jurek Owsiak. Sztab w Czerniejewie otrzymał te unikatowe okulary w uznaniu za wzorową działalność oraz za imponujące zbiórki. – W zeszłym roku, pandemii i lockdownu zebraliśmy w Czerniejewie ponad 54 tysiące. To kropelka w milionach uzbieranych przez wszystkich ludzi wielkich serc, ale kropelka z maleńkiej miejscowości, która czuje potrzebę udzielania pomocy. Mam zaszczyt kierować od wielu lat grupą perfekcjonistów i uznanie ze strony fundacji obejmuje każdego, kto współpracuje z naszym sztabem. Dar fundacji napawa dumą, daje kopa do dalszego działania, ale i skłania do przemyśleń. Serdecznie zapraszam do udziału w licytacji w Czerniejewie. Z Gniezna czy Wrześni to kawałeczek – raptem 15 minut, a my każdemu gwarantujemy świetną zabawę i miłe popołudnie – powiedział szef sztabu Sławomir Zakrzewski.
W lokalnym programie przewidziane są licytacje m.in. 4 złotych serduszek, kiermasz ciast i liczne występy sceniczne. Atrakcje dla dzieci i dorosłych. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na wielki finał. (inf. prasowa)