Shadow

Trzy rzeczy, których potrzebujesz już teraz

Trzy rzeczy, których potrzebujesz jeszcze w sierpniu.

Czy Ty też spędzasz wakacje na swoim własnym balkonie, tarasie lub w ogrodzie? Świetnie się składa, bo w INEA mamy dla Ciebie wakacyjny niezbędnik. Wystarczą trzy rzeczy, żeby czuć się swobodnie na wakacjach w domu. To szybki Internet, dobre kino i wygodny leżak.

Wyobraź sobie, że wypoczywasz na leżaku w swoim własnym ogrodzie. Korzystasz z szybkiego Internetu po W-Fi Premium i oglądasz nowości filmowe online. Brzmi świetnie, prawda?

Limitowane prezenty na koniec wakacji w INEA. Do wyczerpania zapasów możesz skorzystać
z wielu propozycji, jakie przygotowaliśmy dla wszystkich, którzy wybiorą usługi jeszcze w sierpniu. Wybierz swój typ i sprawdź co jeszcze zyskasz dla siebie:

Tak to powinno wyglądać!

Prawdziwym hitem jest telewizja HIWAY w zupełnie nowej odsłonie. Wiemy jak łatwo przyzwyczaić się do nowego sposobu oglądania, dzięki któremu nie tracisz czasu, skacząc po kanałach w poszukiwaniu ciekawych programów. Możesz uruchomić trwający program od początku lub wrócić do wybranego
z listy, sprzed nawet 7 dni. Zobacz jak to jest, kiedyfilm, serial czy mecz możesz włączyć od początku, kiedy tylko masz na to ochotę.

Masz Internet INEA? Wybierz HIWAY TV i skorzystaj ze specjalnej oferty. Wszystko po to, żeby dopasować się do Twoich wakacyjnych planów i swobody korzystania z usług. Sprawdź czym jeszcze zaskoczy Cię INEA.

Te 5 rzeczy sprawi, że poczujesz swobodę:

Bądź zawsze w kontakcie.

Swoboda w INEA to również telefonia komórkowa. Nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich sieci oraz 10 GB szybkiego Internetu LTE za 24,90 zł. Wszystko w pakiecie.

Każdego dnia w INEA dbamy o to, żeby dostarczać nasze niezawodne usługi. Wszystko po to, żeby ułatwić naszym klientom bycie online i swobodne dopasowanie życia do nowych zasad.

Najlepsze usługi to te, które naturalnie dopasowują się do potrzeb i naszej codzienności. Nie zwlekaj
i sprawdź co jeszcze zyskasz dla siebie!

Zadzwoń, napisz lub odwiedź najbliższy salon INEA. Zamów tak, jak Ci wygodnie:

inea.pl

Advertisement

Artykuł sponsorowany