Shadow

Czesław Jakołcewicz nie jest już trenerem Mieszka!


Czesław Jakołcewicz przestał być trenerem Mieszka Gniezno. W sobotę, 4 marca po raz ostatni poprowadził trening biało-niebieskich.
W piątek, 3 marca odbyło się posiedzenie zarządu klubu z ulicy Strumykowej, na którym podsumowano styl i jakość dotychczasowej pracy trenera Czesława Jakołcewicza. Na tym posiedzeniu jednogłośnie podjęta została decyzja o zakończeniu współpracy z dotychczasowym szkoleniowcem zespołu Mieszka, który w sobotnie popołudnie, 4 marca po raz ostatni poprowadził zajęcia mieszkowców.
Przypomnijmy, Czesław Jakołcewicz prowadził drużynę z grodu Lecha od lipca ubiegłego roku i zakończył jesienne zmagania w poznańskiej klasie okręgowej na pozycji lidera. Dotychczasowemu szkoleniowcowi drużyny Mieszka zarząd oraz zawodnicy pierwszego zespołu bardzo dziękują za wykonaną pracę i życzą powodzenia w dalszej pracy trenerskiej.
Nazwisko nowego trenera Mieszka będzie znane w poniedziałek, 6 marca w godzinach wieczornych. Z tego powodu o tym, kto poprowadzi zespół w rundzie wiosennej poinformujemy w następnym wydaniu „Przemian”.
Opracował Roman Strugalski