Shadow

Deszczowe zakończenie lata z Patrykiem Panem

Momentami w strugach deszczu, Patrick The Pan z zespołem wystąpili 30 sierpnia na dziedzińcu Starego Ratusza symbolicznie zamykając cykl wakacyjnych imprez miejskich. Koncert, zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury, odbył się w ramach profilaktycznego cyklu Urzędu Miejskiego w Gnieźnie.
Mimo że do ostatniej chwili opadów nie było i wszyscy mocno trzymali kciuki, by ciemne chmury przeszły bokiem, niemal jak na zawołanie, gdy o 20.35 zespół wchodził na scenę z nieba dosłownie lunęło. Okazało się, że nie odstraszyło to ogromnej większości zgromadzonych na dziedzińcu fanów. I jak się okazało, warto było zostać, gdyż schroniona pod parasolami publiczność miała okazję wysłuchać znakomitego koncertu, któremu padający raz mocniej, raz nieco słabiej deszcz, wyłącznie dodawał niepowtarzalnego nastroju.
Koncert, podobnie jak cały cykl wydarzeń pod hasłem „Nie biorę, nie piję… żyję!” jest finansowany z budżetu Miasta Gniezna, ze środków pochodzących z opłat za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych. (inf. prasowa)
Fot. MOK Gniezno