Shadow

Dwa zwycięstwa tenisistów Stelli Niechan

{CAPTION}
W minioną sobotę dwa mecze w drugiej lidze rozgrywali tenisiści stołowi Stelli Niechan Gniezno przed własna publicznością. Oba spotkania zakończyły się zwycięstwem młodych stellistów.
Najpierw tenisiści Stelli Niechan pokonali UKS Juniora Leszno 7:3, a w drugim meczu po wyrównanych pojedynkach KS Wamet Dąbcze 6:4. Świetnie zagrali w obu meczach Krzysztof Katafiasz i Rafał Kujawa. Zwycięstwa tym bardziej cenne, że nie mógłzagrać lider gnieźnieńskiego zespołu Jakub Różak. Po tych cennych wygranych nasz najmłodszy zespół w rozgrywkach umocnił się na trzecim miejscu. Ostatni mecz w rundzie zasadniczej stelliści zagrają za miesiąc w Luboniu.
W niedzielę natomiast w Pleszewie rozegrano turniej Grand Prix Wielkopolski w kategorii juniorów. Wśród ponad sześćdziesięciu startujących zawodników bardzo dobre, drugie miejsce zajął Krzysztof Katafiasz. Czwarty był inny stellista Dawid Balcerzak, a piąty Dariusz Sałamaszek. Wygrał Patryk Pyśk z Lubonia. Krzysztof Katafiasz awansował do finałów ogólnopolskich, które odbędą się pod koniec lutego w Krośnie. (na)