Shadow

Francuskie walentynki z Reni Jusis

W niedzielę, 13 lutego, w gnieźnieńskiej hali im. Mieczysława Łopatki wystąpi Reni Jusis. Artystka, znana wcześniej z bardziej tanecznych i elektronicznych produkcji, zaprezentuje swój najnowszy, inspirowany Francją projekt /Je suis Reni. /Wydarzenie jest powrotem do tradycji Koncertów Walentynkowych, organizowanych przez ostatnie lata przez Urząd Miejski i Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie.
Ze względu na obowiązujące obostrzenia, ilość biletów będzie ograniczona, dlatego warto zaopatrzyć się w nie już wcześniej. Sprzedaż wejściówek w cenie 30 zł jest prowadzona internetowo, za pośrednictwem portalu KupBilecik.pl
*/Reni Jusis/*/– /wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, ikona muzyki klubowej w Polsce. Jest jedną z niewielu polskich artystek, która w swej karierze nie ogranicza się tylko do jednego wizerunku i stylu, ale cały czas poszukuje i podąża za najświeższymi kierunkami w muzyce. Ma na swoim koncie 9 płyt studyjnych, 6 Fryderyków i współpracę z największymi legendami polskiej sceny muzycznej. Po odważnym, eksperymentalnym krążku „BANG!”, który zebrał wiele pozytywnych recenzji i zgarnął „Fryderyka” w kategorii muzyka elektroniczna, Reni Jusis powróciła w 2018 roku z ultra tanecznym albumem zatytułowanym „Ćma”, będący kontynuacją jej dotychczasowej klubowej twórczości. 2021 rok w karierze Reni Jusis upłynął pod znakiem projektu „Je suis Reni – francuska przygoda Reni Jusis”, z którym artystka zawita także do Gniezna. (inf. prasowa)