Jakub Różak mistrzem Wielkopolski

Świetnie zaprezentował się podczas Młodzieżowych Mistrzostw Wielkopolski w tenisie stołowym zawodnik Stelli Niechan Gniezno – Jakub Różak.
W pojedynku półfinałowym Jakub Różak pokonał swojego klubowego kolegę Dariusza Sałamaszka 3:2, w meczu finałowym wygrał z Krzysztofem Katafiaszem z Tajfuna Ostrów Wlkp. 3:0. Jakub został tym samym indywidualnym Młodzieżowym Mistrzem Wielkopolski na rok 2019. Równie dobrze zaprezentowali się inni stelliści. Dariusz Sałamaszek zajął trzecie miejsce, a czwarty był Filip Kujawa. Jednocześnie zarówno Jakub Różak, Dariusz Sałamaszek i Filip Kujawa zakwalifikowali się do Młodzieżowych Mistrzostw Polski, które rozegrane zostaną za dwa tygodnie w Krośnie. Szkoda, że nie mogła wystąpić w tych mistrzostwach Agata Klabińska, która musiała wystąpić w tym czasie w półfinałach Akademickich Mistrzostw Polski. Zresztą Agata grająca wspólnie z inną stellistką – Aleksandrą Leśnicką reprezentując UAM Poznań wygrały cale zawody pokonując w finale AWF Gdańsk. Jednak Agata Klabińska wcześniej zapewniła sobie awans do finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski. A więc aż czterech reprezentantów Stelli Gniezno wystąpi w finałach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Krośnie.(inf. prasowa)