Shadow

Juniorzy starsi przegrali w Krobi

Niestety, nie udał się juniorom starszym Mieszka wyjazd do Krobi. Mieszkowcy bowiem przegrali w niedzielę, 27 sierpnia w ramach rozgrywek pierwszej ligi wojewódzkiej A1 juniora z tamtejszą Krobianką 1:3.
Młodzi mieszkowcy prowadzeni w niedzielnym meczu pod wodzą już swojego trenera Przemysława Urbaniaka, którego w poprzednich trzech spotkaniach z powodu zwolnienia lekarskiego zastępował Wojciech Gąsiorowski, pierwszej połowy nie zaliczą do udanych. Stracone trzy gole w 30, 41 i 44 minucie praktycznie zapewniły gospodarzom zdecydowane prowadzenie w meczu oraz pewne trzy punkty. Wprawdzie w drugiej części spotkania młodzi mieszkowcy starali się gonić wynik, co przyniosło to efekt w końcówce spotkania w postaci zdobytej bramki w 81 minucie, po której zmniejszyli prowadzenie miejscowych do 3:1. Gola honorowego strzelił w ekipie biało-niebieskich Filip Sowiński, pokonując bramkarza gospodarzy strzałem z 7 m po indywidualnej akcji i zagraniu piłki w pole karne Krobi przez Oskara Wegnerskiego. Po czterech kolejkach drużyna juniorów Mieszka ma koncie 6 punktów.
Mieszko: Jakub Połatyński, Maksymilian Sikorski (80 Filip Sowiński), Piotr Kaźmierczak, Adrian Franczak, Miłosz Walkowiak (46 Mateusz Rożek), Adrian Krupka, Adam Kowalski, Adrian Kiełpiński, Oskar Wegnerski, Jakub Hoffmann, Bartosz Goździński (46 Jędrzej Adamski)
Kolejne spotkanie mistrzowskie zespół juniora starszego Mieszka Gniezno rozegra już w najbliższą niedzielę, 3 września podejmując u siebie o godzinie 16 zespół Jaroty Jarocin.
Roman Strugalski