Shadow

Kłecko: kolportaż maseczek zakończony

Siedemnastego kwietnia Gmina Kłecko rozpoczęła kolportaż materiałów ochronnych na terenie gminy. W pierwszej kolejności ponad 700 pakietów ochronnych zostało dostarczonych do seniorów 70+. Następnie rozpoczęła się dystrybucja maseczek ochronnych dla mieszkańców gminy.
Ponad 6 500 maseczek wielokrotnego użytku trafiło do mieszkańców gminy Kłecko wg złożonych deklaracji odbioru odpadów komunalnych. Maseczki szyte były w trzech punktach: Gminny Żłobek, Niepubliczne Przedszkole Akademia Małego Odkrywcy, Salon Sukien Ślubnych w Bojanicach. W akcję pakowania i roznoszenia maseczek włączyli się druhny i druhowie z gminnych OSP, sołtysi, harcerze, radni oraz pracownicy Szkoły Podstawowej w Kłecku, za co władze gminne serdecznie dziękują. Koordynację kolportażu maseczek prowadził dyrektor MGOK Robert Zgoła.
Akcja kolportażu maseczek na terenie gminy Kłecko została zakończona w minionym tygodniu. – Dołożyliśmy starań, aby maseczki zostały dostarczone do wszystkich mieszkańców. Gdyby do któregoś z domostw nie dotarły maseczki, prosimy o bezpośredni kontakt z MGOK Kłecko pod nr tel. 61-427-01-22 – informująurzędnicy. (ojw)