Shadow

Kolejny sukces braci Stube

Gnieźnieńscy fotografowie dołączyli do grona Związku Polskich Artystów Fotografików z siedzibą w Warszawie. To duże wyróżnienie.
Waldemar i Dawid Stube to jedni z najbardziej docenianych i wyróżnianych gnieźnieńskich artystów fotografików ostatnich lat. Na co dzień prowadzą swoje studio fotograficzne przy Zielonym Rynku, ale można ich spotkać z aparatami w całym mieście, a także w kraju. Nie ma roku, by do opinii publicznej nie docierały kolejne informacje o sukcesach artystycznych obu braci. Teraz ich kunszt artystyczny został doceniony w najstarszej polskiej organizacji zrzeszającej najbardziej znanych i cenionych fotografów.
„ZPAF kultywuje tradycję różnorodności zainteresowań twórczych. Wśród aktualnych członków organizacji można znaleźć artystów wielu pokoleń, przedstawicieli najrozmaitszych kierunków artystycznych – od fotografii klasycznej, aż po skrajną awangardę. Związek, w trzynastu okręgach zrzesza obecnie blisko siedmiuset fotografów działających w Polsce i za granicą” – możemy wyczytać na stronie internetowej ZPAF. Teraz m.in. obok gnieźnianina Marka Lapisa, ale także tak znanych postaci na arenie światowej jak Ryszard Horowitz, Bogdan Dziworski czy Wojciech Tuszko, w organizacji zasiądą bracia Stube. (ak)