Shadow

Mistrzowski tytuł pary Stelli Niechan: Aleksandra Leśnicka – Zuzanna Lewandowska

Niespodziewanie świetnie spisały się tenisistki stołowe Stelli Niechan Gniezno na Mistrzostwach Wielkopolski Seniorów rozgrywanych w Luboniu. Nasza para deblowa: Aleksandra Leśnicka – Zuzanna Lewandowska zdobyły niespodziewanie mistrzowski tytuł pokonując po drodze duety pierwszoligowe z LKTS Luboń.
W meczu ćwierćfinałowym pokonały siostry Joannę i Alicję Maślak 3:0, w półfinale parę z Lubonia Julię Gładysz – Anitę Chudy 3:1 i w finale po pięknej grze kolejna parę LKTS: Natalia Piechota -Aleksandra Nowak 3:1. Rewelacyjnie spisała się Aleksandra Leśnicka w konkurencji indywidualnej zdobywając tytuł wicemistrzyni Wielkopolski! Najpierw pokonała Klaudię Kostyk z Czempinia 3:0, potem Julię Gładysz z Lubonia 3:2, Alicję Gaca z fairPlayce Poznań 3:1, Anitę Chudy z LKTS 3:1 i dopiero w finale po dramatycznym pojedynku przegrała z zawodniczką pierwszoligową Zuzanną Sułek 2:3. Nasza zawodniczka miała w piątym secie dwa razy piłkę meczową, niestety, szczęście dopisało przeciwniczce.
Również w grze mieszanej Leśnicka grając w parze z Adrianem Spychałą zdobyli tytuł wicemistrzowski. Kolejno wygrywali z parami: Serafiński – Frelich 3:0, Balcerzak – Gaca 3:1, w półfinale z Maciejem Wiśniewskim – Zuzanna Sułek 3:2, przegrywając w finale z Anitą Chudy – Mateuszem Lisieckim 2:3. Był to doskonały występ Aleksandry Leśnickiej, która zdobyła tytuł mistrzyni i dwa tytuły wicemistrzowskie Wielkopolski. (inf. prasowa)