Shadow

Muzyczne retro show, czyli złote przeboje z lat 20. i 30. Pałac Balcerowo zaprasza

Zapraszamy do Pałacu Balcerowo w Gnieźnie 10 listopada o godzinie 18 na koncert z okazji Święta Niepodległości pt. „MUZYCZNE RETRO SHOW – ZŁOTE PRZEBOJE LAT 20. i 30.”
W programie tego widowiskowego koncertu w wykonaniu artystów zespołu Artes Ensemble publiczność m.in. wysłucha niezapomnianych przebojów Hanki Ordonówny „Miłość ci wszystko wybaczy”, czy „Na pierwszy znak”; szlagierów Zuli Pogorzelskiej „Ja się boję sama spać” i pierwszy w Polsce „Zula-Charleston”; wielkich przebojów pierwszego amanta polskiego przedwojennego kina Eugeniusza Bodo „Już taki jestem zimny drań” z filmu „Pieśniarz Warszawy”, czy „Umówiłem się z nią na dziewiątą” z filmu „Piętro wyżej”; wspaniałego duetu Toli Mankiewiczówny i Aleksandra Żabczyńskiego „Powróćmy jak za dawnych lat” z filmu „Manewry miłosne”; przepiękne klasyczne „Tango milonga” w stylowej interpretacji Mieczysława Fogga, czy hymn „Na cześć młodości wszyscy razem” z filmu „Sportowiec mimo woli” śpiewany niegdyś przez „śmietankę” filmowych gwiazd z Adolfem Dymszą na czele oraz wiele innych zachwycających i lubianych po dziś dzień polskich przebojów dwudziestolecia międzywojennego, niezapomnianych szlagierów złotej ery polskiego kina.
Koncert ten porywa wirtuozerią artystów muzyków, małżeńskiego duetu wiolonczelistki oraz pianisty, oczarowuje pięknem śpiewu operowych solistów – mezzosopranistki oraz tenora, fascynuje stylowym tańcem i magnetyzującą grą aktorską śpiewaków, zachwyca różnorodnością scenicznej akcji, feerią barwnych stylowych kostiumów z dwudziestolecia, muzycznymi fajerwerkami oraz porywającymi do tańca największymi przebojami starego kina. Muzyczne Retro Show zespołu Artes Ensemble spięte jest błyskotliwą narracją z żartem i dobrym sytuacyjnym humorem, pozytywną energią i wysokiej klasy kulturą artystyczną występujących na scenie artystów. Zapraszamy zatem do podróży muzycznym wehikułem czasu do wspaniałych lat 20. i 30. ubiegłego wieku, rozświetlonych neonami, wprost na spotkanie z największymi gwiazdami polskiego przedwojennego kina, rewii i kabaretu.
*Specjalnie dla gości koncertu od zespołu dodatkowe atrakcje, takie jak lekcja tańca – CHARLESTON oraz pokaz mody RETRO. Bilet na koncert kosztuje jedyne 100 zł! W cenie biletów również wliczona jest kawa, herbata oraz rogal na Św. Marcina. Bilety można zakupić w Hotelach Pietrak, Hotelu Ibis Styles Gniezno oraz na stronie KupBilecik.pl*(mat. prom.)