Shadow

Najstarsza mieszkanka gminy Czerniejewo skończyła 104 lata!

Stanisława Bożyk z Pakszyna jest najstarszą mieszkanką gminy Czerniejewo. Skończyła 104 lata. W ubiegłym tygodniu dostojną Jubilatkę odwiedzili przedstawiciele gminnych władz samorządowych
Życzenia urodzinowe zawsze cieszą. Doskonale o tym wiedzą samorządowcy, dla których miłym zwyczajem są odwiedziny u szanownych Jubilatów. Tak jest między innymi w gminie Czerniejewo, w której władze zawsze pamiętają o swoich długoletnich mieszkańcach.
W ubiegłym tygodniu Tadeusz Szymanek – burmistrz Miasta i Gminy Czerniejewo, Jan Kulpiński – przewodniczący Rady Miasta i Gminy Czerniejewo oraz Anna Jaworska – kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Czerniejewie odwiedzili najstarszą mieszkankę gminy – Stanisławę Bożyk z Pakszyna, która ukończyła 104 lata. Pani Stanisława pochodzi z Władysławowa w województwie lubelskim. W Pakszynie mieszka od 1960 roku. Ma troje dzieci, doczekała się pięciu wnuczek i dwóch wnuków, trzynastu prawnuków i trzech praprawnuków. Jubilatka od delegacji z Urzędu Miasta i Gminy Czerniejewo otrzymała bukiet kwiatów i okolicznościowy prezent, oczywiście nie zabrakło również życzeń: dużo zdrowia oraz samych przyjemnych i wypełnionych miłością najbliższych kolejnych lat życia. Dostojnej Jubilatce najserdeczniejsze życzenia – długich lat życia w dobrym zdrowiu i aby każdy kolejny dzień był pełen życzliwości i miłości osób najbliższych – składa również redakcja tygodnika „Przemiany na Szlaku Piastowskim”.  (oks)
/Fot. UMiG Czerniejewo/