Shadow

Natalia Kukulska zachwyciła fanów

*W sobotę, 26 października w Centrum Kultury im. Krzysztofa Szkudlarka w Witkowie wystąpiła Natalia Kukulska. Publiczność usłyszała utwory w nowych, akustycznych aranżacjach. *
W swojej „dorosłej” karierze artystka nagrała dziewięć solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multiplatynowej płyty. Na koncie ma wiele nagród i jedenaście nominacji do „Fryderyków”. Podczas koncertu Natalii na scenie towarzyszyli muzycy: Archie Shevsky, Artur Boo Boo Twarowski i mąż artystki, perkusista Michał Dąbrówka.
Podczas sobotniego koncertu Natalia Kukulska zachwyciła publiczność swoim głosem i niepowtarzalną charyzmą. Takiego brzmienia – akustycznego – jednego z jej największych hitów, jakim jest utwór „Im więcej ciebie, tym mniej”, widzowie długo nie zapomną. Artystka zaprezentowała też kilka nowych piosenek, oczywiście w wersjach akustycznych. Zgromadzona publiczność śpiewała prawie wszystkie piosenki razem z wokalistką. Po występie piosenkarka znalazła czas na spotkanie z fanami. (o-es)