Shadow

Nowy komendant komisariatu w Kłecku

Komendant powiatowy policji w Gnieźnie insp. Przemysław Kozanecki wręczył rozkaz personalny o powierzeniu obowiązków komendanta Komisariatu Policji w Kłecku asp. szt. Piotrowi Barańskiemu.
W środę, 2 marca komendant powiatowy policji w Gnieźnie insp. Przemysław Kozanecki wręczył rozkaz personalny o powierzeniu obowiązków na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Kłecku asp. szt. Piotrowi Barańskiemu. W uroczystości, która odbyła się w na terenie komisariatu udział wziął zastępca Komendanta Powiatowego podinsp. Robert Recki, specjalista Zespołu Kard i Szkolenia asp. szt. Maria Łachajczak oraz funkcjonariusze z Kłecka. W swym przemówieniu Komendant Powiatowy życzył nowo powołanemu Komendantowi Komisariatu przede wszystkim wielu sukcesów w codziennej służbie. Komendant Barański podziękował za zaufanie i zapewnił o pełnej gotowości do służby na nowym stanowisku.
Asp. szt. Piotr Barański pełni służbę w Policji od 1994 roku, na początku w pionie prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, by dwa lata później rozpocząć karierę w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie. W 2016 roku awansował na stanowisko kierownika Ogniwa Kryminalnego w Komisariacie Policji w Kłecku, później Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego. (obk)