Shadow

Nowy komendant policji w Trzemesznie

Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie 17 maja delegował. asp. sztab. Jacka Grzybowskiego na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Trzemesznie.
Nowego komendanta uroczyście wprowadził szef gnieźnieńskich mundurowych Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie inspektor Przemysław Kozanecki w obecności specjalisty Zespołu Kadr i Szkolenia asp. sztab. Marii Łachajczak. Na uroczystości obecni byli również funkcjonariusze Komisariatu Policji w Trzemesznie. Z uwagi na panującą pandemię, spotkanie odbyło się w ograniczonym składzie uczestników i z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego.- *Jacek Grzybowski* jest doświadczonym policjantem, który miał do czynienia z całym wachlarzem zadań jakie wykonuje policja. Od 12 lat wykonywał obowiązki dyżurnego, a to bardzo odpowiedzialne stanowisko, wymagające szybkich i trafnych decyzji, często przy małej ilości otrzymanych informacji. Na wszystkich stanowiskach dał się poznać jako bardzo dobry policjant – podkreślał insp. *P. Kozanecki.***
Asp. sztab. Jacek Grzybowski pełni służbę w Policji od maja 1998 roku, początkowo w Wydziale Policji Sądowej w Komendzie Wojewódzkiej Policji. Rok później został przeniesiony do Wydziału Prewencji w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie. Od czerwca 2001 roku pełnił służbę w tym samym pionie w Komisariacie Policji w Czerniejewie. W 2006 roku ponownie wrócił do Gniezna, by objąć stanowisko detektywa w Sekcji Kryminalnej. Od 2009 roku wykonywał obowiązki w Zespole Dyżurnych. Prywatnie asp. sztab. Jacek Grzybowski mieszka w Gnieźnie i ma 2 dzieci. (kar)