Shadow

Nowy sezon Fantasmagorii rozpoczęty fantastycznym turniejem

Tradycją jest, że po wakacyjnej przerwie, Klub Fantastyki Fantasmagoria swój nowy sezon klubowy rozpoczyna od specjalnego wydarzenia. Nie inaczej było i tym razem; 10 września swój dwunasty sezon klubowy Fantasmagoria zainicjowała w Starym Ratuszu Fantastycznym Wielobojem Drużynowym, czyli zwariowanym turniejem, w którym można było wygrać atrakcyjne nagrody.
W szranki stanęło pięć trzyosobowych drużyn, które rywalizowały w sześciu konkurencjach. Były kalambury pokazywane i rysowane, rundy wiedzowe: obrazkowa i klasyczna z pytaniami, rysowanie na plecach oraz miniturniej trzech gier planszowych: Dobble, Timeline oraz Prawo dżungli. Po zakończonych zmaganiach okazało się, że najlepiej ze zróżnicowanymi wyzwaniami poradzili sobie Arek, Karol i Olek. Drugie miejsce zajął team w składzie: Klaudia, Inga i Cyprian, a trzecie ekipa Cezarego, Bartka i Piotra. Triumfatorzy, oprócz fantastycznych nagród (książki i komiksy), otrzymali retro puchar przechodni. Mogą się nim cieszyć przez rok, kiedy trafi w ręce drużyny, która zwycięży w kolejnym wieloboju.
Przypominamy, Klub Fantastyki Fantasmagoria jest stale otwarty na nowe osoby (powyżej 12. roku życia), które kochają fantastykę w każdej odsłonie: gry planszowe, książki, seriale, filmy, komiksy oraz manga i anime. Jego członkowie spotykają się w każdą sobotę, od 11.00 w Starym Ratuszu w Gnieźnie. Wstęp wolny! (inf. prasowa)