Shadow

Pałac Balcerowo zaprasza. Muzyczne retro show, czyli złote przeboje lat 20. i 30.

Zapraszamy do Pałacu Balcerowo 10 listopada o godzinie 18 na koncert z okazji Święta Niepodległości „MUZYCZNE RETRO SHOW – ZŁOTE PRZEBOJE LAT 20. i 30.”
Podczas widowiskowego koncertu „MUZYCZNE RETRO SHOW” artyści z zespołu Artes Ensemble wykonają niezapomniane przeboje Hanki Ordonówny: „Miłość ci wszystko wybaczy”, czy „Na pierwszy znak”, szlagiery Zuli Pogorzelskiej: „Ja się boję sama spać” i pierwszy w Polsce „Zula-Charleston”; wielkie przeboje pierwszego amanta polskiego przedwojennego kina Eugeniusza Bodo: „Już taki jestem zimny drań” z filmu „Pieśniarz Warszawy”, czy „Umówiłem się z nią na dziewiątą” z filmu „Piętro wyżej”; wspaniały miłosny duet Toli Mankiewiczówny i Aleksandra Żabczyńskiego „Powróćmy jak za dawnych lat” z filmu „Manewry miłosne”; przepiękne klasyczne „Tango milonga” w stylowej interpretacji Mieczysława Fogga. czy hymn „Na cześć młodości wszyscy razem” z filmu „Sportowiec mimo woli” śpiewany niegdyś przez „śmietankę” filmowych gwiazd z Adolfem Dymszą na czele oraz wiele innych zachwycających i lubianych po dziś dzień polskich przebojów dwudziestolecia międzywojennego, niezapomnianych szlagierów złotej ery polskiego kina.
Koncert ten porywa wirtuozerią artystów muzyków, małżeńskiego duetu wiolonczelistki oraz pianisty, oczarowuje pięknem śpiewu operowych solistów mezzosopranistki oraz tenora, fascynuje stylowym tańcem i magnetyzującą grą aktorską śpiewaków, zachwyca różnorodnością scenicznej akcji, feerią barwnych stylowych kostiumów z dwudziestolecia, muzycznymi fajerwerkami oraz porywającymi do tańca największymi przebojami starego kina. Muzyczne Retro Show zespołu Artes Ensemble spięte jest błyskotliwą narracją z żartem i dobrym sytuacyjnym humorem, pozytywną energią i wysokiej klasy kulturą artystyczną występujących na scenie artystów.
Publiczność wyruszy w podróż „muzycznym wehikułem czasu” do wspaniałych lat 20. i 30. ubiegłego wieku, rozświetlonych neonami, wprost na spotkanie z największymi gwiazdami polskiego przedwojennego kina, rewii i kabaretu. Specjalnie dla gości koncertu od zespołu będą dodatkowe atrakcje, takie jak lekcja tańca – CHARLESTON oraz pokaz mody RETRO.
Bilet na koncert kosztuje jedyne 100 zł! W cenie biletów również wliczona jest kawa, herbata oraz rogal na Św. Marcina. Bilety można zakupić w Hotelach Pietrak, Hotelu Ibis Styles Gniezno oraz na stronie KupBilecik.pl
Pałac Balcerowo – Gniezno, ul. Wrzesińska 24 (art. prom.)