Shadow

Part Of The Kitchen i „Echokosmos”

Tym razem „Echokosmos” wybrzmiał w gnieźnieńskim Dobrym Browarze. Taki tytuł będzie miała płyta (ma wkrótce pojawić się na rynku fonograficznym) sygnowana przez poznańska formację Part Of The Kitchen. Koncert tego zespołu zorganizowały 2 października Agencja Artystyczna JazzGra i Jazz Club „Amok”.
 Tego wieczoru formacja Part Of The Kitchen wystąpiła w składzie: Anna Prędka (wokal), Mateusz Straszewski (gitara), Paweł Wojciechowski (dzwonki, melodyka, mandolina i gitara elektryczna), Jędrzej Kaniewski (gitara basowa) oraz Adam Pajdowski (perkusja). Grupa promowała piosenki z płyty pod tytułem „Echokosmos”, która pojawi się na dniach na rynku fonograficznym. – „Echokosmos” to znak niezgody na to, co się obecnie dzieje we współczesnym świecie. Z jednej strony to utwór o zabarwieniu ekologicznym, a z drugiej strony dotyka problemu braku komunikacji między ludźmi, że nikt nam nie odpowiada na nasze wysyłane sygnały. Cały czas czekamy na pojawienie się na rynku fonograficznej naszej pierwszej płyty. Zespół pracował intensywnie nad utworami, które zyskały totalnie nową formułę, niektóre piosenki mają nową energię i mocniejszy bit. Na płytę trafiły tylko polskojęzyczne piosenki – powiedziała Anna Prędka, wokalistka poznańskiej formacji.
 Podczas koncertu w Dobrym Browarze muzycy zagrali między innymi takie utwory, jak: Słabość, Niemoc, Naiwność, To nic, A co jeśli, Serce, czy tytułowy „Echokosmos”. Sponsorami strategicznymi tego koncertu byli: Bank Spółdzielczy w Gnieźnie oraz Durczak Instalacje. Patronat medialny nad koncertem objęła m.in. nasza redakcja i Radio Gniezno 104,3 FM. (jw)