Shadow

Piknik rodzinny w Fałkowie

W niedzielę, 2 czerwca w Fałkowie (gmina Łubowo) odbył się piknik rodzinny, który licznie zgromadził społeczność miejscowości i nie tylko.Organizatorem plenerowej imprezy było Sołectwo Fałkowo przy współpracy z Zespołem Interdyscyplinarnym w Łubowie i Gminną Komisją ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
**
Piknik to przygotowanych wiele atrakcji, wśród których były m.in.dmuchane zjeżdżalnie, byk rodeo, przejazd bryczką, zagroda z alpakami, gry planszowe, zabawy sportowe, prezentacja motocykli (zarówno tych starszych jak i nowszych modeli), balonowe kreacje, tatuaże, kolorowe pasma włosów i bańki mydlane, a nad oprawą muzyczną imprezy czuwał DJ. W trakcie wydarzenia, integracji i wspólnej zabawie towarzyszyło uświadamianie: uczestnicyzaczerpnęli wiedzy na temat przeciwdziałania przemocy w rodzinie i profilaktyki uzależnień.
Pod hasłem „Nakręć się na pomaganie” przeprowadzono również zbiórkę plastikowych nakrętek dla Tymka.Ucztą dla podniebienia był pyszny poczęstunek: kiełbasa z grilla, zupy grochowa i pomidorowa, chleb ze smalcem i małosolnym ogórkiem, ciasto, kawa, herbata i zimne napoje. Dzieci częstowano słodyczami, sokami, watą cukrową i popcornem.
Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji przedsięwzięcia, a wsparcia udzielili: FGP POLSKA Sp. z o.o., Foto Stube, Sklep SŁONECZKO, Nieruchomości Daniel Maciejewski, M&R Ziętek Firma Usługowa, Piekarnia Cukiernia FAMILIJNA K.M. Dzieńkowscy, Piekarnia Cukiernia FISCHER Mateusz Brząkowski, Sklep Firmowy FISCHER Dorota Fischer-Plucińska, Tropikalna Odnowa, wystawakomórek.pl, Born To Ride Poland, Krzysztof Kędzierski, DJ Kaczy, Koło Gospodyń Wiejskich w Fałkowie, Klub Sportowy Fałkowo, Lech Poznań Football Academy Łubowo, Ready-To-Talk Angelika Palak. Podziękowania kierowane są także w stronę wszystkich zaangażowanych wolontariuszy, którzy chętnie pomagali w obsłudze pikniku. – I oczywiście podziękowania dla przybyłych gości, bez których nie byłoby tej fajnej atmosfery piknikowej – podsumowuje Marzena Chełmińska, sołtys sołectwa Fałkowo.
(o/ks)
Fot. materiał nadesłany