Shadow

„Powrót do korzeni – Człowiek naturalny”

Zapraszamy do odwiedzenia oraz aktywnego udziału w wydarzeniu: Wystawa nieskończona. „Powrót do korzeni – Człowiek naturalny”. Wystawa będzie otwarta dla zwiedzających do 1 czerwca w galerii Centrum Kultury „Scena to dziwna” w Gnieźnie. Galeria otwarta jest od poniedziałku do piątku od godziny 7 do 18.
Sztuka w rozumieniu autorów wystawy jest odbiciem życia, więc jak i ono powinna zmieniać się z dnia na dzień. Dlatego dajemy możliwość każdemu, kto ma potrzebę zostawić po sobie ślad węglem rysunkowym na specjalnie przygotowanych brystolach. Stała część ekspozycji składa się w większości z obrazów oraz rysunków młodych artystów z Gniezna i Poznania – mówią organizatorzy wystawy. Zwiedzanie odbywa się w obowiązującym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązku zakrywania ust i nosa. Liczba osób, które mogą przebywać w jednym momencie na terenie galerii, jest ograniczona. Wystawa została stworzona we współpracy Centrum Kultury „Scena to dziwna” z Gnieźnieńskim Towarzystwem Młodych Artystów.
Artyści: Martyna Walkowiak, Dominika Wiśniewska, Weronika Kryj, Marcin Pietruszewski. Kuratorzy wystawy: Ramzes Łagiewski oraz Tymoteusz Mikołajczyk. Finisaż wystawy odbędzie się 1 czerwca o godzinie 19 na sali widowiskowej CK „eSTeDe” i zostanie wzbogacony o koncert Jakuba Grzechowiaka. (oak)