Shadow

Radio po „dwudziestce”

{CAPTION}
To już dwadzieścia lat minęło od dnia, kiedy po raz pierwszy mieszkańcy Gniezna i okolic usłyszeli sygnał Radia Gniezno. Aż trudno niektórym uwierzyć, że w miniony piątek, 16 grudnia Radio Gniezno zaczęło 21. rok nadawania. Od rana tego dnia dużo działo się na antenie i w studiu. Były konkursy, atrakcyjne, wartościowe nagrody, a także liczni goście.
Dwudziestolecie radia wsparli liczni darczyńcy, dzięki którym można było wygrać nagrody i upominki. W konkursie „smsowym” na radiosłuchaczy czekał voucher na wycieczkę (wartość 2 500 zł) ufundowany przez Sun Wey Travel z Centrum Handlowego MAX, bon na meble (wartość 800 zł) do realizacji w salonie meblowym OLIMP oraz kurs prawa jazdy w OSK Robert Banaszak. Dla wszystkich biorących udział w tym konkursie SMS mamy miłą informację: każdy, kto nie ma prawa jazdy zapisując się na kurs właśnie w OSK Banaszak otrzyma 10% zniżki w opłacie za kurs!
Od rana dla radiosłuchaczy przygotowano także dużo innych nagród, m.in. kurs języka angielskiego (wartość 1 500 zł) ufundowany przez Freedom School, zestawy głośników ufundowane przez sklep AGD RTV (ul. 3 Maja 36), talon o wartości 100 zł do realizacji w BIG STAR (Galeria Gniezno), talony o wartości 50 zł do realizacji w salonie fryzjerskim ARTISTIK, torty przygotowane przez cukiernię SOWA oraz cukiernię Królewską, ciśnieniomierz ufundowany przez „Społem” Polską Sieć Handlową, upominki od firmy AVON (o wartości 100 zł), zestawy porcelanowe od sklepu firmowego ALTOM, talon na usługę fryzjerską w salonie BLONDYNKA (ul. Cymsa, wartość 50 zł), talony na paliwo do realizacji na stacji WATIS (ul. Słoneczna), talon na choinkę do zrealizowania w K2 Ogrody (wartość 60 zł), słodkie upominki przygotowane przez Jagodę Sam. Specjalne podziękowania kierujemy do firmy Pietrak i restauracji Paula. (red.)