Shadow

„Raz, Dwa, Trzy – Ważne piosenki” w Gnieźnie

Już 14 września o godzinie 19 w Gnieźnie wystąpi zespół „Raz Dwa Trzy”. Wydarzenie odbędzie się w Auli im. Jana Pawła II, a zaprasza na nie Agencja Passion Events. Bilety i szczegóły na: www.passionevetns.pl
Ten koncert to muzyczna podróż po świecie zespołu. Adam Nowak na tle ważnych piosenek snuje opowieść o życiu, miłości, zakamarkach ludzkiej duszy – przygląda się naszym przywarom, zadaje pytania o sens życia, mocuje się z wiarą i niewiarą.
„Raz Dwa Trzy” to zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki, a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków. Karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Często wymieniany, jako zespół rockowy – wszak występował w Jarocinie. Sympatycy, fani i wielbiciele „Raz Dwa Trzy” kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania, to znaki firmowe zespołu.
Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu. „Raz Dwa Trzy to zjawisko”. Fenomen.
Teraz, po raz pierwszy, zespół zagra swój niezwykły program „Raz, Dwa, Trzy – Ważne piosenki” w Gnieźnie, dla tutejszej publiczności, która zawsze entuzjastycznie witała Adama Nowaka i towarzyszących mu artystów. To będzie z pewnością niezapomniany, klimatyczny wieczór, który utkwi w głowach każdemu, kto tego dnia wydrze kartkę ze swojego kalendarza i zechce złożyć ją na scenie Auli im. Jana Pawła II w pierwszej stolicy Polski. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje m.in. nasza redakcja i Radio Gniezno 104,3 FM. (na)