Shadow

Spotkanie z emerytowanymi pracownikami urzędu

W sali konferencyjnej hali widowiskowo – sportowej w Czerniejewie 10 lutego odbyło się noworoczne spotkanie z emerytowanymi pracownikami Urzędu Miasta i Gminy Czerniejewo.
W spotkaniu uczestniczyli byli pracownicy, Tadeusz Szymanek – burmistrz Miasta i Gminy Czerniejewo, Grażyna Kulpińska – zastępca burmistrza Miasta i Gminy Czerniejewo, Julita Rybak – skarbnik w czerniejewskim urzędzie, Jan Kulpiński – przewodniczący Rady Miasta i Gminy Czerniejewo, Ewa Gubańska – kierownik Referatu Organizacyjnego i Edukacji w czerniejewskim urzędzie.
Spotkanie rozpoczęło się zwiedzeniem hali widowiskowo – sportowej w Czerniejewie, następnie wszyscy udali się do sali konferencyjnej na słodki poczęstunek. Wspólna kawa przy ciastku wywołała ożywioną dyskusję, wspomnienia i ciekawe anegdoty sprzed lat. Spotkanie było okazją do wspomnień, a także rozmów na temat aktualnych spraw z życia gminy. Przebiegło w miłej i bardzo serdecznej atmosferze. Goście zostali obdarowani miłymi upominkami, a na zakończenie spotkania wykonano wspólną, pamiątkową fotografię. Burmistrz dziękuje wszystkim obecnym za udział w spotkaniu i jeszcze raz składa serdeczne życzenia. (o/ks)