Shadow

Summer Last Night w Trzemesznie

W ostatnią sobotę sierpnia Dom Kultury w Trzemesznie zorganizował muzyczne party w parku Baba. Tym razem na parkowej scenie zagościła muzyka house i jej odmiany, to muzyczna propozycja DK skierowana głównie do młodych ludzi.
Pomysłodawcą imprezy pod nazwą Summer Last Night był Mariusz Zieliński, dyrektor DK Trzemeszno, który na scenie pojawił się jakoDjTakos aka. Marix Green – trzemeszeński producent muzyki house i nie tylko. Oprócz autorskich bitów trzemesznianina na scenie zagrali także: Dariv Tomasso, Choreszko i Cantor. -Postanowiliśmy wskrzesić dawne projekt w parku Baba, kiedyś się to nazywało technoparty. Były to lata 90. Ale dzisiaj postanowiliśmy zmienić troszeczkę formułę i jest to pierwsza edycja Summer Last Night Party przy muzyce, której nie uraczymy chyba w telewizji, czy też w radiu. Nie chodziło nam o promocję hitów, które są już znane, tylko o promocję muzyki klubowej i nie tylko, która jest naszym zdaniem równie atrakcyjna. Chcieliśmy ją zaprezentować nietypowo, w plenerze, na żywo – mówi DjTakos aka. Marix Green.
Pozytywnie o pomyśle imprezy hausowej w Trzemesznie wypowiadali się gościnni muzycy. Wszyscy byli zgodni, że właśnie przy takiej muzyce i takich rytmach można bawić się najlepiej. (kar