Shadow

Tomasz Plaskaty ponownie w Mieszku

Władze Miejskiego Klubu Sportowego ,,Mieszko” poinformowały, iż Tomasz Plaskty wraca ponownie do sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu.
 Tomasz Plaskaty, który w rundzie jesiennej III ligi grupy 2 sezonu 2019/2020był trenerem bramkarzy pierwszej drużyny Mieszka, z pełnienia swojej funkcji zrezygnował po tym, jak władze klubu z ulicy Strumykowej na początku grudnia 2019 roku w oficjalnym piśmie ogłosiły, że w rundzie wiosennej zamierzają zmniejszyć koszty związane z utrzymaniem zespół seniorów. Po odejściu z klubu z ulicy Strumykowej Tomasz Plasklaty przeniósł się do Kotwicy Kołobrzeg, gdzie podobnie jak w Mieszku miał być odpowiedzialny za szkolenie bramkarzy. Przygoda Plaskatego z klubem z Kołobrzegu trwała niezbyt długo i historia w jego przypadku zatoczyła koło, gdyż wrócił on ponownie na „stare śmieci”.
Tomasz Plaskaty w rundzie rewanżowej sezonu 2019/2020 nie będzie trenerem bramkarzy pierwszej drużyny Mieszka, lecz będzie kierownikiem drużyny seniorów oraz wspomoże trenera Bekasa w przygotowaniu zespół do spotkań ligowych. Zakres zadań, ustalony wspólnie z prezesem klubu Maciejem Ciesielskim, ma na celu m.in. usprawnienie codziennego funkcjonowania zespołu seniorowi Mieszka podczas całej rundy wiosennej. Roman Strugalski
Fot. archiwum SportGniezno.pl