Shadow

Ubezpieczenia dla każdego

Gnieźnieński oddział PZU mieści się przy ul. Bolesława Chrobrego 32. Na klientów czekają specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy doradzą w wyborze ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych, życiowych, grupowych, zdrowotnych oraz branżowych. Zapraszamy klientów indywidualnych oraz firmy. Zapewniamy wsparcie również w zakresie obsługi zgłaszania szkód i świadczeń.

AUTO
Jedną z propozycji, na którą chcemy zwrócić uwagę jest oferta ubezpieczeń komunikacyjnych. Klient, który zawiera OC w PZU może liczyć na szereg korzyści. Dzięki ubezpieczeniu nie musi płacić za skutki kolizji lub wypadku, które spowoduje. Odszkodowanie pokryje nie tylko koszty naprawy pojazdów lub innego mienia uszkodzonego w wypadku, ale także koszty leczenia poszkodowanych osób. Razem z OC otrzyma także usługę bezpośredniej likwidacji szkody, z której może skorzystać, gdy ktoś uszkodzi jego samochód. Załatwimy za niego formalności z innym ubezpieczycielem i wypłacimy odszkodowanie. Klienci kupujących OC w PZU otrzymują wariant assistance, dzięki któremu PZU udzieli pomocy w razie wypadku. Możemy zorganizować m.in. naprawę na miejscu czy holowanie.

DOM
Jedną z propozycji, na którą chcemy zwrócić uwagę jest możliwość kompleksowego ubezpieczenia mieszkania czy domu. Sprawdzi się ono w wielu trudnych, nieprzewidzianych sytuacjach. Poza takimi zdarzeniami jak powódź, zalanie, pożar, upadek drzewa czy uderzenie pojazdu w nasz dom lub ogrodzenie, wypłacimy również odszkodowanie jeśli do domu klienta włamią się złodzieje lub wandale zniszczą elewację.
Polisa PZU DOM to także pomoc w razie awarii takich jak pęknięta rura, zepsuty zamek w drzwiach czy zwarcie instalacji elektrycznej. Dzięki ubezpieczeniu Pomoc w Domu nie trzeba już martwić się o fachowca, który usunie awarię. PZU może zorganizować i opłacić między innymi hydraulika, ślusarza, elektryka oraz informatyka – a to szczególnie cenna pomoc w dobie zdalnej nauki i pracy.
Jest też propozycja dla osób, które robią zakupy w internecie – ubezpieczenie ochrony prawnej sprawdzi się w sytuacji gdy sprzedawca zwleka z wysyłką zamówionego towaru lub nie wszystkie zakupione przedmioty zostały dostarczone, a sklep internetowy nie chce nam zwrócić pieniędzy. W takim wypadku można liczyć na prawnika PZU, który poradzi jak odzyskać pieniądze czy napisać reklamację. Ciekawą opcją jest też ubezpieczenie ochrony prawnej wraz z alertami BIK. Dzięki tej usłudze ubezpieczony otrzyma powiadomienie SMS-em i mailem, gdy ktoś będzie próbował wyłudzić na jego dane pożyczkę lub kredyt.
PZU Eko Energia to z kolei propozycja dla tych, którzy posiadają instalacje fotowoltaiczne, solarne oraz pompy ciepła i chcą je ubezpieczyć np. od awarii, kradzieży czy w przypadku fotowoltaiki – przerwy w działaniu.

ŻYCIE
W PZU można objąć ochroną w ramach jednej polisy siebie, małżonka lub partnera życiowego oraz dzieci.
Ubezpieczenia indywidualne dają możliwość szerokiej ochrony i obejmują finansowe wsparcie nie tylko w przypadku śmierci. To także pomoc finansowa w sytuacjach, takich jak m.in. leczenie w szpitalu, operacje chirurgiczne, wystąpienie ciężkiej choroby (np. zawału czy udaru), utrata sprawności w codziennym życiu (np. brak możliwości schylania się, siedzenia czy chodzenia po schodach) – aż po organizację wyjazdu na leczenie za granicą i pokrycie jego kosztów.
Oferta PZU jest tak skonstruowana, aby odpowiadała na potrzeby klientów i zapewniała im realną pomoc. Zakres każdego z ubezpieczeń jest tak przygotowany, by chronił od tych przypadków i chorób, które zdarzają się ludziom najczęściej i wywołują w nas największe obawy. Dlatego m.in. obejmują one możliwość wielokrotnej wypłaty świadczenia, najszerszą w Polsce listę dziecięcych ciężkich chorób czy dodatkowe wsparcie w razie hospitalizacji w wyniku nowotworu. Warto podkreślić, że zakresy ubezpieczeń dziecięcych zostały specjalnie dopasowane do chorób i wypadków, które przydarzają się najmłodszym, zapewniając dzieciom najbardziej kompleksową ochronę w kraju.
Po pobycie w szpitalu klienci mogą również otrzymać Kartę apteczną, która pozwala na odbiór dowolnych produktów w aptece (leki, suplementy, kosmetyki itd.) o wartości od 100 do 1000 zł, w zależności od ustalonego limitu karty. Wszystko po to, aby lepiej wspierać ubezpieczonych i ich rodziny w trudnych sytuacjach życiowych.
Czas epidemii uświadomił nam jak wielką wartością jest nasze zdrowie, dzięki polisie możemy także ułatwić sobie dostęp do opieki medycznej.

Zachęcamy do kontaktu osobistego z naszymi specjalistami.
Jesteśmy dostępni stacjonarnie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego 501 227 940, 509 506 065
i na www.gniezno-chrobrego.oddzialpzu.pl