Shadow

Wędkarskie zawody w Trzemesznie

{CAPTION}
W sobotę, 29 października nad jeziorem Malicz, Stowarzyszenie Wędkarskie Złoty Lin zorganizowało zawody. Tym razem walczono o puchar sponsorów stowarzyszenia. W zawodach wzięło udział 24 zawodników, którzy startowali w czterech kategoriach wiekowych.
W najmłodszej z nich – juniorzy najlepszy wynik osiągnął Aleksander Zakrzewski z wynikiem (0,47 kg), dalsze miejsca zajęli kolejno: Gracjan Szarzyński (0,31 kg), Bartosz Lisiecki (0,25 kg), Adrianna Pawlaczyk (0,22 kg), Dawid Woźniak (0,21 kg). Wśród pań trzy pierwsze miejsca zajęły: Zofia Pawlaczyk z wynikiem 0,34 kg, Anna Wekferth (0,28 kg) i Małgorzata Lisiecka (0,27 kg). W grupie seniorów 60+ najzręczniejszym wędkarzem okazał się Andrzej Górny (0,44 kg), Józef Komisarek (0,21 kg) i Dionizy Sikorski (0,10 kg). W głównej kategorii zawodów – seniorzy pierwsze miejsce zajął Robert Kasprzak (1,44 kg) przed Sławomirem Wiśniewskim (1,33 kg) i Maciejem Krencem (0,92 kg). Nad przebiegiem zawodów czuwali sędziowie – Andrzej Lisiecki oraz Rafał Pawlaczyk. Wszyscy zawodnicy otrzymali medale, dyplomy oraz paczki promujące Gminę Trzemeszno. (…)