Shadow

Wysoka przegrana w Unisławiu


Na mecz 17 kolejki rozgrywek grupy północnej I ligi futsalu 11 marca zespół Mieszka Gniezno wyjechał do Unisławia, gdzie był podejmowany przez Unisław Team.
Mecz od początku toczył się pod dyktando gospodarzy, którzy po jedenastu minutach prowadzili 3:0. Co istotne, klasycznym hat-trickiem popisał się Damian Tokarski, który zdobył bramki dla swojej drużyny w 8, 9 i 11 minucie. Minutę przed przerwą gola dla gnieźnian zdobył Mikołaj Bereźnicki, co mogło nastrajać optymistycznie na drugą połowę. Niestety, po zmianie stron bramki strzelali już tylko gospodarze. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Paweł Kaniewski (23 i 34 minuta), a po jednym trafieniu zaliczyli: Mateusz Komur (25), Karol Kaczmarek (31)i Damian Fijałkowski (38).Ostateczniemecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem gospodarzy 8:1. Następny mecz zespół futsalistów Mieszka rozegra w sobotę, 18 marca,kiedy o godzinie 20 podejmować będzie w hali GOSIR przy ulicy Paczkowskiego Vamos Gdańsk.
Mieszko: bramkarze -Tomasz Fitt, Dawid Kasprzyk, Michał Wasielewski, Maciej Zięba, rozgrywający – Adam Alamenciak, Bartosz Banasik, Filip Bartnicki, Mikołaj Bereźnicki, Łukasz Chełmikowski, Adrian Dąbrowski, Marcin Greser, Adam Heliasz, Mateusz Jedliński, Paweł Kaźmierczak, Rafał Kozłowski, Łukasz Ligierski, Alan Polus, Jakub Szydzik.
SportGniezno.pl