Shadow

Zbliża się starcie faworytów


Spotkanie na szczycie 2. Ligi Żużlowej zbliża się dużymi krokami. Dwa zespoły, które uważane są za głównych pretendentów do awansu spotkają się na torze przy ulicy Wrzesińskiej. GTM Start Gniezno podejmie na własnym obiekcie Speed Car Motor Lublin.
Wydarzenie, na które ostrzą sobie apetyty kibice czarnego sportu w Gnieźnie i okolicy będzie już w niedzielę, 11 czerwca; początek o godzinie 17. Tego meczu nie można przegapić! Warto skorzystać z przedsprzedaży i zakupić bilet na to arcyciekawie zapowiadające się spotkanie. Bilety wstępu są do nabycia na stronie www.tubilety.pl . Przedsprzedaż w następujących cenach: sektor A i B: normalny 25 zł, ulgowy 18 zł, sektor C – normalny 20 zł, ulgowy 15 zł, trybuna 40 zł, bilety młodzieżowe w cenie 5 zł. Dzieci do 7 roku życia wstęp wolny. Od 8 do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety młodzieżowe – uczniowie szkół podstawowych z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom.
Duńczyk Bjarne Pedersen, Daniel Jeleniewski, Maciej Kuciapa kontra Marcin Nowak, Czech Eduard Krcmar czy Mirosław Jabłoński. Ekipa dobrze znanego w Pierwszej Stolicy szkoleniowca Dariusza Śledzia czy podopieczni jeżdżącego trenera Krzysztofa Jabłońskiego? Niedziela, 11 czerwca, godzina 17. Spotykamy się na Wrzesińskiej 25! Poznamy odpowiedź na te pytania. Stadion w Lublinie w pierwszym meczu tych zespołów wypełniony był po brzegi – pokażmy, że Pierwsza Stolica zasługuje na emocje i doping z najwyższej półki! (GTM Start)