Shadow

„Złoty Lin” zorganizował zawody wędkarskie

{CAPTION}
W niedzielę, 15 stycznia na jeziorze Malicz odbyły się pierwsze otwarte zawody wędkarskie w 2017 roku. Ich organizatorem było trzemeszeńskie Stowarzyszenie Wędkarskie „Złoty Lin”. Patronat nad zawodami objął Burmistrz Trzemeszna, który także ufundował główne trofeum wędkarskiego konkursu.
Do rywalizacji o Puchar Burmistrza Trzemeszna stanęło 29 wędkarzy, których na zawodach powitał Andrzej Lisiecki, prezes stowarzyszenia, życząc wszystkim udanych łowów. Konkursowe wędkowanie trwało trzy godziny. Następnie jego uczestnicy przenieśli się do świetlicy wiejskiej w Niewolnie, gdzie po obiedzie odczytano wyniki konkursu.
Pierwsze miejsce zajął Adam Rożek, przed Rafałem Pawlaczykiem i Rafałem Bocikiem. Wszyscy zawodnicy otrzymali dyplomy i upominki, a najlepsza trójka dodatkowo otrzymała puchary i nagrody, które wręczyli: Krzysztof Dereziński, burmistrz Trzemeszna wraz z Andrzejem Lisieckim, prezesem stowarzyszenia. A. Lisiecki podziękował wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie zawodów: sędziemu Emilowi Plewie, trzemeszeńskimstrażakom, którzy czuwali nad bezpieczeństwem zawodników poruszających się po lodzie, Zofii Pawlaczyk, Elżbiecie Pawlaczyk, Małgorzacie Lisieckiej, Joannie Lisieckiej – paniom, które przygotowały pyszny posiłek, Łukaszowi Zalewskiemu, sołtysowi Niewolna, który udostępnił świetlicę wiejską i Henrykowi Sobolewskiemu, prezesowi Gospodarstwa Rybackiego w Łysinie, który udostępnił jezioro do organizacji zawodów wędkarskich. Prezes Stowarzyszenia „Złoty Lin” podziękował także wszystkim zawodnikom za sportową rywalizację oraz zaprosił na kolejne zawody. (kar)